فرش آشپزخانه

 فرش آشپزخانه: راحتی، زیبایی و آرامش در فضای خانه! 

فرش آشپزخانه یکی از ملزومات داخلی هر خانه است. این نوع فرش با توجه به کاربردهای آشپزخانه، در مقابل رطوبت و چربی مقاوم بوده و به عنوان پوشش کف آشپزخانه استفاده می‌شود. فرش آشپزخانه عموما از بین سبک های مدرن و سبُک انتخاب می شود پس اگر تمایل دارید که آشپزخانه ی خود را به سبکی مدرن و امروزی دیزاین کرده و فضای آن را به نحوی مطلوب تغییر دهید، پیشنهاد می کنیم که حتما تا انتهای این مطلب همراه ما باشید، تا با راهنمایی های ما بهترین فرش را برای آشپزخانه ی خود انتخاب کنید.

فرش آشپزخانه معمولاً از جنس‌هایی مانند پلی‌پروپیلن، نایلون، پلی استر، وینیل و غیره تولید می‌شود. در طراحی فرش آشپزخانه، طرح‌های مختلفی مانند طرح چوب، سنگ، پوست حیوانات و گل و گیاه استفاده می‌شود. قیمت فرش آشپزخانه بستگی به ابعاد، جنس، سایز و شکل آن دارد. برخی از فرش‌های آشپزخانه قابل شستشو هستند و به دلیل مقاومت بالا در برابر آب، می‌توانند به صورت مکرر شسته شوند. در مقابل، برخی از فرش‌های آشپزخانه قابلیت شستشو ندارند و باید با مراقبت ویژه به کار گرفته شوند. این کلکسیون فرش که تا کنون هوادارن زیادی پیدا کرده است، شامل مجموعه ای متنوع و بی نظیر از انواع طرح ها، رنگ ها و ابعاد مختلف فرش ماشینی است که با طرح های اختصاصی و مناسب برای آشپزخانه می تواند دکوراسیون قلب خانه ی شما را به طور کامل تحت تاثیر خود قرار دهد.

نکات مهم در هنگام خرید فرش آشپزخانه

در هنگام خرید فرش آشپزخانه باید توجه داشته باشید که این فرش مناسب آشپزخانه ی شما باشد به همین جهت در ادامه نکاتی را گفته ایم که حتما در هنگام خرید فرش آشپزخانه به آن توجه داشته باشید.

اندازه ی مناسب فرش آشپزخانه

اگر در رابطه با اندازه ی فرش مناسب برای آشپزخانه خود تردید دارید بایستی این نکته را بدانید که فرش استاندارد برای آشپزخانه بایستی از اطراف حداقل 30 سانتی متر فاصله داشته باشد. از طرفی انتخاب یک فرش 1 تا 3 متری به شما این اجازه را می دهد که هر زمان و در صورت تمایل اقدام به شستشوی فرش آشپزخانه تان نمایید.

رنگ های مناسب فرش آشپزخانه

یکی دیگر از ویژگی های کلکسیون فرش آشپز خانه ی شهر فرش، انتخاب ترکیب رنگ هاییست که دیرتر لکه های غذا و آلودگی را نشان داده و در نتیجه به شما این امکان را می دهد که در فواصل طولانی تری مباردرت به شستشوی فرش نمایید. رنگ های شاد، رنگ های تیره، رنگ های متناسب با پارکت، رنگ های روشن و ... به تناوب در میان مجموعه فرش های آشپزخانه شهر فرش به چشم می خورد.

به همین جهت خوشبختانه تجربه ی مشتریان ما از خرید فرش های آشپزخانه در این مجموعه، همواره توأم با رضایت بوده است، بنابراین اگر در انتخاب فرش آشپزخانه مردد هستید و هنوز نتوانسته اید فرش مورد علاقه ی خود را پیدا کنید، پیشنهاد ما به شما، بازدید از مجموعه فرش های آشپزخانه شهر فرش است. طرح و ظاهر فرش های آشپزخانه گذشته عموما نازک و کم وزن و سبک هستند و همین امر به شما اجازه می دهد که در هنگام کشیدن جارو و یا برای نظافت آشپزخانه بتوانید به راحتی فرش آشپزخانه خود را جمع کرده و پس از اتمام کار، بار دیگر آن را پهن نمایید.

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به زیبایی و آراستگی فضای آشپزخانه خود اهمیت زیادی می دهید، فرش های آشپزخانه شهر فرش قطعا می تواند رضایت خاطر شما را جلب نماید. گستردگی طرح، رنگ و ابعاد فرش آشپزخانه در مجموعه شهر فرش تا جاییست که تمامی سلیقه ها را تامین نموده و بدون شک با دستی پر برای آشپزخانه خود، به منزل بازخواهید گشت. فرش آشپزخانه در شهر فرش در ابعاد مختلف از 1 تا 6 متر و با شانه و تراکم 500 و 700 شانه موجود می باشد. اما اگر هنوز در انتخاب ابعاد، اندازه و تراکم مناسب فرش برای آشپزخانه ی خود تردید دارید کارشناسان شهر فرش به طور 24 ساعته آماده پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات شما هستند. 

خرید فرش آشپزخانه: مکمل زیبایی خانه شما!

 آشپزخانه امروز در کنار اتاق نشیمن و سایر بخش‌های منزل، سهم زیادی در دکوراسیون و زیبایی محیط دارد. در این میان، فرش آشپزخانه و نقش مهم آن را در تکمیل زیبایی این محیط باید در نظر داشت! با خرید فرش آشپزخانه در بالاترین سطح کیفی و تنوع زیاد طرح و رنگ‌های گوناگون، می‌توانید این فضا را به بهترین شکل از نظر نمای ظاهری کامل کنید. ضمن اینکه با وجود فرش آشپزخانه، آرامش بیشتری در این محیط گرم و صمیمی برقرار خواهد شد. 


بیشتر
banner
banner