سوالات متداول

پاسخ شما پیش ماست، پس از شهرفرش بپرسید.

بله می کند.
تضمین کیفیت تا 60 ماه با صدور ضمانتنامه کتبی

بله می کند.
مشتری از تاریخ ثبت فاکتور تا 1 ماه فرصت دارد تا فاکتور یا پیش فاکتور از فروشگاه های معتبر تهران و کرج و بابل بیاورد و ما به التفاوت اضافه دریافتی به مشتری بازگردانده شود.

از تاریخ تحویل فرش تا 5 روز به شرط عدم استفاده از فرش و معادل همان مبلغ یا بیشتر به جز شهرستانها فرش تعویض می گردد.

ارسال تمامی محصولات برای تهران،البرز و محدوده بابل به صورت رایگان تا درب منزل مشتری .
ارسال تمامی محصولات برای شهرستانها به صورت رایگان تا نزدیکترین باربری طرف قرداد استان محل سکونت مشتری

شرایط اقساط شهرفرش برای مشتریان رسمی ، مشتریان آزاد و مشتریان عادی وجود دارد که جهت اطلاعات بیشتر به لینک مربوط به شرایطط اقساطی مراجعه نمایید.

امکان خرید اقساطی فرش تا سقف 45 میلیون تومان برای مشتریان محترم مهیاست..

امکان خرید اقساطی از هر فرش تنها برای خریدهای حضوری برقرار است.

خریدار محترم شما می توانید از زمان خرید تا پنج روز بعد با در دست داشتن فاکتور و ضمانت نامه فرش به شعبه مورد نظر مراجعه کرده و اقدام به تعویض کالا نمایید. همچنین در صورت تماس با مرکز پاسخ به مشتریان شهر فرش به شماره ۰۲۱۴۸۰۶۲ می توانید از خدمات مشاوره رایگان این مجموعه نیز بهره مند شوید.

مجموعه شهر فرش در حال حاضر متنوع ترین شرایط خرید اقساطی فرش را برای خریداران محترم لحاظ کرده که بر اساس آن مشتریان عزیز می توانند اقساط خود را طی 12، 18 و یا 24 ماه بر اساس مبلغ خرید و همچنین با توجه به قوانین شهر فرش در این خصوص، تسویه نمایند.

حضور صاحب چک به همراه کارت ملی و دسته چک طرح صیاد، عدم داشتن چک برگشتی (استعلام توسط شهر فرش انجام می گیرد)، تعداد چک ها معادل تعداد ماه های اقساط. پیشنهاد می شود جهت آگاهی از شرایط اختصاصی خرید اقساطی، به بخش خرید اقساطی در وب سایت شهر فرش مراجعه نمایید.