باشگاه مشتریان

: قوانین باشگاه مشتریان شهرفرش

مبنای باشگاه مشتریان امتیاز میباشد ، که طبق جدول ذیل امتیاز مشتریان محاسبه شده ، از امتیاز بدست آمده سطح خدمات (طبق جدول ذیل) مشخص میگردد و خدمات مربوط به آن سطح به مشتری تقدیم میگردد(ارائه خدمات شامل مشتریانی که تسویه کامل کرده اند میشود ) . لازم به ذکر است خدمات هر سطح پس از استفاده در سیستم غیر فعال میگردد و در صورت استفاده نکردن تا یکسال در سیستم باقی می ماند و در مراجعات بعدی به مشتری ارائه میگردد . اما امتیاز محاسبه شده حتی بعد از استفاده از تمامی خدمات در سیستم باقی مانده و با امتیاز خرید های آینده تجمیع شده و بدین ترتیب مشتریان در سطوح بالاتر قرار میگیرند . اعتبار هر خدمت/هدیه از زمان صدور فاکتور به مدت یکسال میباشد ولی امکان تغییر در مراجعات بعدی وجود دارد . در صورتی که رسید خدمات جهت استفاده چاپ گردد فقط تا 10 روز معتبر خواهد بود و بعد از آن فاقد اعتبار میباشد . طبق آیین نامه ، باشگاه مشتریان مجاز به بازنگری و یا تغییر خدمات هر شش ماه میباشد که در این صورت خدمات جایگزین به مشتریان ارائه خواهد شد به طور مثال اگر در زمان خرید به مشتری هدیه لکه بر فرش معرفی شده باشد و بعد از شش ماه هدیه لکه بر مبلمان جایگزین شده باشد در صورتی که مشتری هدیه خود را دریافت نکرده باشد لکه بر مبلمان ارائه خواهد شد.

سطوح باشگاه مشتریان حداقل امتیاز
سطح VIP 2500 امتیاز
سطح طلایی 1000 امتیاز
سطح نقره ای 500 امتیاز
سطح برنزی 200 امتیاز
سطح پایه 50 امتیاز
چگونگی محاسبه امتیازات امتیاز
به ازای هربار مراجعه و خرید از شهر فرش 10 امتیاز
به ازای هر، 2.5 میلیون تومان خرید فرش ماشینی 50 امتیاز
به ازای هر، 7.5 میلیون تومان خرید فرش دستبافت و تابلو فرش 50 امتیاز
ثبت نام در باشگاه مشتریان 10 امتیاز
شرکت در نظر سنجی 20 امتیاز
: سطوح باشگاه مشتریان به همراه خدمات

جدول باشگاه در چهار پیشنهاد اقتصادی، شگفت انگیز، خانواده ایرانی و خاص طراحی شده است تا بتواند با پیشنهادات متنوع خود پاسخگوی حد اکثری نیازهای مشتریان محترم باشد که محدوده استفاده سطوح و تعداد استفاده از خدمات طبق جدول ذیل میباشد که برای مثال مشتری در سطح نقره ای میتواند از یازده خدمت معرفی شده در پیشنهادات اقتصادی، شگفت انگیز، و خانواده ایرانی به جز برگشت رایگان یک انتخاب داشته باشد .(برگشت رایگان به صورت پیش فرض به خریداران محترم تعلق مییابد و جزء تعداد انتخابات ذیل جدول نمیباشد )

پیشنهادات خدمات پایه برنزی نقره ای طلایی وی آی پی
پیشنهاد اقتصادی سرویس برگشت
لکه بر فرش جهت نظافت فرش
ترمز فرش برای نگه داری فرش
شگفت انگیز پذیرایی در کافه آرشیو
شرکت در گردونه قرعه کشی شگفتانه
هدیه هفته شهر فرش
خانواده ایرانی پذیرایی از خانواده شما در رستوران
هدیه زوج ایرانی
قالیشویی / مبل شویی جهت نظافت منزل
هدیه ویژه کودک
پادریِ محبوبِ بانوی خانواده
خاص کارت هدیه ویژه 5 میلیون ریالی
هدیه ویژه شهر فرش
تعداد انتخاب 1 1 1 2 2
:خدمات برگشنت رایگان شهرفرش

به جهت سهولت در رفت و آمد، باشگاه مشتریان خریداران محترمی که وسیله نقلیه جهت برگشت به مقصدشان را ندارند به طور رایگان و با افتخار به مقصدشان میرساند . این خدمت به اعضاء محترم سطوح پایه، برنزی، نقره ای ، طلایی و VIP تعلق میگیرد . پیش نیاز استفاده از این خدمت خرید از شهر فرش میباشد که به ازای هر بار خرید یک بار میتوان از این خدمت استفاده کرد و به صورت رایگان به منزل خود خواهید

: هدیه لکه بر شهرفرش

لکه بر هدیه ای است که به اعضاء محترم سطوح پایه ، برنزی ، نقره ای، طلایی و VIP به مشتریان داده میشود. این هدیه جهت استفاده فرش های ماشینی بوده و برای فرش های دست بافت مناسب نیست . دستورالعمل استفاده بر روی محصول نوشته شده است .

: هدیه ترمز فرش شهرفرش

ترمز فرش هدیه ای است که به اعضاء محترم سطوح پایه ، برنزی ، نقره ای، طلایی و VIP به مشتریان داده میشود. این هدیه جهت چسباندن در زیر فرش به جهت سر نخوردن فرش بکار میرود . دستورالعمل استفاده بر روی محصول نوشته شده است .

: پذیرایی در کافه آرشیو شهرفرش

باشگاه مشتریان برای خریدارانی که به جهت تنوع بالای فرش در شهر فرش ساعات طولانی را جهت انتخاب فرششان سپری کرده اند ، یک پذیرایی گرم و دلچسب در کافه آرشیو (مستقر در خود شعبه) به جهت رفع خستگی میهمان ارائه مینماید تا با انرژی بالا و بدون خستگی شهر فرش را ترک نمایند . این خدمت ویژه به اعضاء محترم سطوح برنزی ، نقره ای ، طلایی و VIP تعلق میگیرد . پیش نیاز استفاده از این خدمت خرید از شهر فرش میباشد که به ازای هر بار خرید یک بار میتوان از این خدمت استفاده کرد .

: هدیه قرعه کشی شهرفرش

قرعه کشی شامل هدایای بزرگ یا Big Prize باشگاه مشتریان میباشد و برای آندسته از مشتریانی که دوستار هدایای بزرگ و هیجان انگیز هستند طراحی شده است که شامل هدایایی همچون : قالیچه دستبافت گونه ، جایزه 200 میلیون ریالی ، جایزه 10 میلیون ریالی ، جایزه 5 میلیون ریالی ، بن تخفیف 25 درصدی ، یخچال فریزر ، ماشین لباسشویی ، تلویزیون 49 اینچ ، کنسول بازی PS4 سفر کیش یا مشهد میباشدکه با گرداندن گردونه قرعه کشی هدیه بزرگ انتخاب و تگ آن هدیه در باکس مربوطه انداخته و در پایان سال توسط قرعه کشی برنده خوش شانس مشخص میگردد .این خدمت به اعضاء محترم سطوح برنزی ، نقره ای ، طلایی و VIP به مشتریان تعلق میگیرد. این هدیه در چهار مدل برنزی ، نقره ای و طلایی با دستور العمل ذیل ارائه میگردد : در هر چهار مدل قرعه کشی مشتری گردونه را میچرخاند و به قید قرعه هدیه ای به ایشان تعلق میگیرد که تفاوت چهار مدل قرعه کشی در دفعات چرخاندن گردونه میباشد به این صورت که در قرعه کشی برنزی و نقره ای 1 بار ، و در قرعه کشی طلایی و VIP 2 بار با حق انتخاب هدیه ، شانس چرخاندن گردونه وجود دارد . اما در هر چهار مدل تنها یک هدیه جهت قرعه کشی پایان سال ثبت میگردد .

: هدیه هفته شهر فرش

باشگاه مشتریان جهت وفادار سازی مشتریان محترم و متناسب با مناسبت های هفتگی هدایای متنوعی را به رسم یاد بود در قالب "هدیه هفته" به مشتریان محترم تقدیم مینماید تا خاطره خوبی در ذهن مشتریان باقی بماند . این هدیه به اعضاء محترم سطوح برنزی ، نقره ای ، طلایی و VIP تعلق میگیرد .

: پذیرایی از خانواده شما در رستوران

باشگاه مشتریان برای مشتریان محترمی که در زمان ناهار و یا شام تشریف میاورند به جهت رفع دغدغه صرف غذا از آنها در رستوران مجموعه پذیرایی مینماید . این هدیه به اعضاء محترم سطوح نقره ای ، طلایی و VIP تعلق میگیرد . پیش نیاز استفاده از این خدمت خرید از شهر فرش میباشد که به ازای هر بار خرید یک بار میتوان از این هدیه استفاده کرد .

: هدیه زوج ایرانی شهرفرش

باشگاه مشتریان برای زوج های جوان هدیه و پیشنهاد ویژه داشته و به آنها هدیه ای نفیس تقدیم مینماید تا خاطره ای خوش از خرید در شهر فرش در یادشان باقی بماند. این هدیه به اعضاء محترم سطوح نقره ای ، طلایی و VIP تعلق میگیرد . پیش نیاز استفاده از این خدمت خرید از شهر فرش میباشد که به ازای هر بار خرید یک بار میتوان از این هدیه استفاده کرد .

: خدمت قالیشویی شهرفرش

خدمت جذاب دیگری که باشگاه مشتریان به اعضاء محترم خود ارائه میدهد شستشوی رایگان فرش میباشد . این خدمت به اعضاء محترم سطوح نقره ای ، طلایی و VIP تعلق میگیرد که فرش آنها به صورت رایگان شسته و هزینه ایاب ذهاب نیز پرداخت نمیکنند . پیش نیاز استفاده از این خدمت خرید از شهر فرش میباشد که به ازای هر بار خرید یک بار تا سقف 30 متر مربع میتوان از این خدمت استفاده کرد . این خدمت فقط برای فرش های ماشینی میباشد . استفاده از این خدمت لزوما برای فرش خریداری شده از شهر فرش نبوده و قابل استفاده برای تمام فرش های ماشینی مشتریان میباشد . خدمت فوق در ماه های بهمن و اسفند ارائه نمیگردد . جهت استفاده از این خدمت بعد از اعلام به باشگاه مشتریان میبایست با شماره تلفن 48062-021 تماس گرفته سفارش خود را ثبت و از خدمت قالیشویی استفاده نمایید .

:خدمت مبل شویی شهرفرش

همه ما زمانی که فرش نو خریداری شده را کنار مبلمان خود پهن میکنیم بلافاصله متوجه کثیفی مبلمان و تمیزی فرشها شده و این موضوع ذهنمان را درگیر میکند !! باشگاه مشتریان برای از بین بردن این دغدغه خدمت شستشوی رایگان مبل را به مشتریان خود پیشنهاد میدهد بدین صورت که با اعزام تیم مجرب به منزل شما مبلمانتان را با دستگاههای بروز شسته و همانند روز اول تمیز و عالی تحویلتان میدهد . این خدمت به اعضاء محترم سطوح نقره ای ، طلایی و VIP تعلق میگیرد که پیش نیاز استفاده از این خدمت خرید از شهر فرش میباشد و به ازای هر بار خرید یک دست مبلمان هفت نفره به صورت رایگان شسته میشود. خدمت فوق در ماه های بهمن و اسفند ارائه نمیگردد . جهت استفاده از این خدمت بعد از اعلام به باشگاه مشتریان میبایست با شماره تلفن 48062-021 تماس گرفته سفارش خود را ثبت و از خدمت مبل شویی استفاده نمایید .

: هدیه ویژه کودک شهرفرش

از آنجایی که در خانواده های ایرانی کودکان جایگاه ویژه ای دارند ، این عزیزان در باشگاه مشتریان هم جایگاه ویژه ای داشته و هدیه های متنوع و نفیسی به این دلبندان با عشق تقدیم میگردد . این هدایا به اعضاء محترم سطوح نقره ای ، طلایی و VIP تعلق میگیرد . پیش نیاز استفاده از این خدمت خرید از شهر فرش میباشد که به ازای هر بار خرید یک بار میتوان از این هدیه استفاده کرد .

:پادریِ محبوبِ بانوی خانواده شهرفرش

طبق تحقیقاتی که از اعضاء بانوان محترم باشگاه مشتریان صورت یافته ، این عزیزان علاقه زیادی به پادری های متنوع دارند تا با سلیقه بسیار عالی خود منزلشان را تزئین نمایند . باشگاه مشتریان نیز به درخواست اعضا محترم خود با کمال میل پاسخ مثبت داده و پادری های متنوع و هیجان انگیزی را به صورت رایگان و به رسم یادبود تقدیم مینماید . این هدایا به اعضاء محترم سطوح نقره ای ، طلایی و VIP تعلق میگیرد . پیش نیاز استفاده از این خدمت خرید از شهر فرش میباشد که به ازای هر بار خرید یک بار میتوان از این هدیه استفاده کرد .

:کارت هدیه ویژه 5 میلیون ریالی

باشگاه مشتریان برای مشتریان وفادار که خرید های متوالی انجام میدهند یک هدیه خاص با عنوان کارت هدیه ویژه 5 میلیون ریالی تقدیم مینماید که در خرید بعدی از فاکتور خریدشان این مبلغ کسر میگردد . این هدیه به اعضاء محترم سطح VIPتعلق میگیرد . پیش نیاز استفاده از این خدمت ورود به سطح VIP میباشد

:هدیه ویژه شهر فرش

باشگاه مشتریان برای مشتریان وفادار که خرید های متوالی انجام داده اند و به سطح VIP شهر فرش رسیده اند به رسم یاد بود یک هدیه نفیسِ فوق العاده ارزنده به رسم سپاسگزاری و یاد بود تقدیم مینماید . پیش نیاز استفاده از این خدمت ورود به سطح VIP میباشد .