برای دریافت راهنمایی بیشتر

تماس با شماره ۰۲۱-۴۸۰۶۲
پیام به تلگرام @ShahrFarshPR1
ارسال ایمیل به hello@shahrfarsh.com

خرید اینترنتی فرش

۱ محصولات مورد نظر خود را انتخاب کنید
۲ آدرس و اطلاعات خود را وارد کنید
۳ آنلاین پرداخت کنید رایگان تحویل بگیرید

اگر در حین خرید نیاز به مشاوره داشتید در ارتباط با ما از طریق صفحه تماس و یا شماره تلفن ۰۲۱-۴۸۰۶۲ راحت باشید.

ویلا کنار فرش

ویلا کنار فرش عنوان کمپین شگفتانه زمستان امسال شهر فرش است. شما با خرید فرش از شهر فرش می‌تونید شانستون رو برای برنده شدن ویالاهای رویایی (به ارزش 200 میلیون تومان) در زیباکنار، یکی از شهرهای شمالی کشور امتحان کنید.

از مزایای دیگر خرید فرش از شهر فرش، بهره‌مندی از فروش اقساطی بلندمدت، حمل رایگان، تا 40% تخفیف و... است. در ضمن، با خرید از شنبه تا چهارشنبه هر هفته، میتونی شانستو برای برنده شدن ویلاها دو برابر کنی.

بدون خرید، برنده تیوولی شو!

حتی اگر از شهر فرش خرید نکنی، این فرصت رو داری تا خودروی شاسی بلند رو برنده بشی. برای برنده شدن خودروی تیوولی کافیه شناسه اینستاگرام و شماره موبایلت رو در فرم زیر وارد کنی و پس از اون تصویری که در انتهای صفحه قرار داده شده رو با دوستات در اینستاگرام به اشتراک بگذاری.
سه تا هشتگ برای تصویر مشخص شده که حتما در به اشتراک گذاری تصویر ازشون استفاده کن تا پیدات کنیم.

شرکت در قرعه کشی

به اشتراک بگذار

برای شرکت در قرعه‌کشی خودروی تیوولی پس از اینکه در فرم بالا شناسه (ID) اینستاگرام و شماره موبایلت رو وارد کردی باید تصویر مقابل را در صفحه اینستاگرامت با هشتگ‌های زیر به اشتراک بگذاری.:

  • #شهرفرش
  • #شگفتانه
  • #ویلاکنارفرش

صفحه اینستاگرام شما باید Public باشد تا ربات شهر فرش بتواند شما را پیدا کند و در لیست قرعه‌کشی خودرو تیوولی قرار دهد. برای Public کردن صفحه، به بخش تنظیمات اینستاگرام خود برید و روی دکمه‌ی Private Accountn بزنید و اونو به حالت Public Account تغییر بدید.

بالا

برای ورود به باشگاه مشتریان لطفاً شناسه و گذرواژه خود را وارد کنید

ثبت نام در باشگاه مشتریان شهر فرش

گذرواژه خود را فراموش کردید؟