برای دریافت راهنمایی بیشتر

تماس با شماره ۰۲۱-۴۸۰۶۲
پیام به تلگرام @ShahrFarshPR1
ارسال ایمیل به hello@shahrfarsh.com

خرید اینترنتی فرش

۱ محصولات مورد نظر خود را انتخاب کنید
۲ آدرس و اطلاعات خود را وارد کنید
۳ آنلاین پرداخت کنید رایگان تحویل بگیرید

اگر در حین خرید نیاز به مشاوره داشتید در ارتباط با ما از طریق صفحه تماس و یا شماره تلفن ۰۲۱-۴۸۰۶۲ راحت باشید.

در ماه مبارک رمضان، فرش خود را میهمان ما باشید

جشنواره‌ی ویژه‌ی رمضان

در ماه مبارک رمضان، فرش خود را میهمان ما باشید

نوشته روابط عمومی شهر فرش / سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ / موضوع شهر فرش

جشنواره ماه رمضان شهر فرش، با شعار «فرش خود را میهمان ما باشید»، با یک قرعه‌کشی 100 میلیون ریالی به صورت هر روزه در این ماه برگزار می‌شود. هر مشتری با خرید از هر یک از شعب شهر فرش و بدون محدودیت مبلغ فاکتورِ خرید می‌تواند شانس خود را در قرعه‌کشی امتحان کند.

 

نحوه شرکت در این جشنواره

در این جشنواره، همه روزه مبلغ 100 میلیون ریال، از ابتدا تا انتهای ماه رمضان، بین تمامی خریداران، فارغ از مبلغ فاکتور خرید قرعه‌کشی می‌شود. برندگان قرعه‌کشی، مبلغ فاکتور خرید خود را تا سقف 100 میلیون ریال از شهر فرش دریافت کرده و به این ترتیب، خرید خود را میهمان شهر فرش خواهند شد.

قرعه‌کشی بصورت مرحله‌ای انجام می‌شود، در مرحله اول مبلغ 100 میلیون ریال بین خریداران قرعه‌کشی می‌شود. در مرحله بعد با کسر مبلغ قرعه‌کشی اولین مرحله، مبلغ باقیمانده بین سایر خریداران قرعه‌کشی شده و به همین ترتیب تا اتمام 100 میلیون ریال ادامه می‌یابد. به عنوان مثال، اگر مبلغ فاکتور اولین برنده، 20 میلیون ریال باشد، در مراحل بعدی، باقیمانده مبلغ، یعنی 80 میلیون ریال بین سایر خریداران قرعه‌کشی می‌شود.

لازم به یادآوری است که اگر مبلغ فاکتور خرید شخص برنده در مرحله اول قرعه‌کشی، برابر یا بیش از 100 میلیون ریال باشد، کل مبلغ 100 میلیون ریال آن روز فقط به آن شخص پرداخت می‌گردد و به همین ترتیب اگر مبلغ فاکتور برنده آخر، بیش از مبلغ باقیمانده باشد، همان مبلغ باقیمانده از قرعه‌کشی به او پرداخت می‌شود.

به طور ساده‌تر می‌توان گفت، هر روز یک سبد 10 میلیون تومانی برای خریداران در شهر فرش وجود دارد که با انجام قرعه‌کشی، هر برنده به اندازه سهم خود (مبلغ فاکتور خرید) از سبد برداشت می‌کند تا مبلغ داخل سبد به اتمام برسد.

منتظر دیدار شما در این ماه پر برکت در شهر فرش هستیم.

برچسب‌ها:

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارد

دیدگاه شما چیست؟

بالا

برای ورود به باشگاه مشتریان لطفاً شناسه و گذرواژه خود را وارد کنید

ثبت نام در باشگاه مشتریان شهر فرش

گذرواژه خود را فراموش کردید؟