برای دریافت راهنمایی بیشتر

تماس با شماره ۰۲۱-۴۸۰۶۲
پیام به تلگرام @ShahrFarshPR1
ارسال ایمیل به hello@shahrfarsh.com

خرید اینترنتی فرش

۱ محصولات مورد نظر خود را انتخاب کنید
۲ آدرس و اطلاعات خود را وارد کنید
۳ آنلاین پرداخت کنید رایگان تحویل بگیرید

اگر در حین خرید نیاز به مشاوره داشتید در ارتباط با ما از طریق صفحه تماس و یا شماره تلفن ۰۲۱-۴۸۰۶۲ راحت باشید.

فروش اقساطی فرش

اطلاعیه فروش اقساطی فرش و تسهیلات ویژه فروشگاه‌های شهر فرش

طرح فروش اقساطی فرش در فروشگاه‌های شهر فرش

با همکاری سازمان‌ها و شرکت‌های ذیل، شهر فرش امکان خرید اقساطی فرش را برای واجدین شرایط فراهم نموده است.

چه کسانی امکان خرید اقساطی فرش را دارند؟
شاغلین و بازنشستگان مخابرات استان تهران

ارائه کالابرگ بهادار به شاغلین و بازنشستگان مخابرات استان تهران

شاغلین و بازنشستگان مخابرات استان تهران می توانند انواع فرش و تابلوفرش دستبافت را بصورت اقساط خریداری نمایند کلیه این پرسنل محترم از مزیت حمل رایگان تا نشانی خریدار در سرتاسر ایران بهره مند می گردند، این خرید در هر دو شعبه مجموعه شهرفرش امکان پذیر می باشد.

پرسنل ایران خودرو

پرسنل ایران خودرو

پرسنل محترم ایران خودرو می توانند انواع فرش و تابلوفرش دستبافت را بصورت اقساط خریداری نمایند کلیه این پرسنل محترم از مزیت حمل رایگان تا نشانی خریدار در سرتاسر ایران بهره مند می گردند این خرید در هر دو شعبه مجموعه شهرفرش امکان پذیر می باشد.

شاغلین و بازنشستگان بنیاد شهید و امور ایثارگران

شاغلین و بازنشستگان بنیاد شهید و امور ایثارگران کل کشور

پرسنل محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران کل کشور می توانند انواع فرش و تابلوفرش دستبافت را بصورت اقساطی خرید نمایند بازنشستگان بنیادشهید نیز می توانند با ارائه معرفی نامه و کارت شناسایی از این مزایا استفاده کنند. کلیه این پرسنل محترم از مزیت حمل رایگان تا نشانی خریدار در سرتاسر ایران بهره مند می گردند این خرید در هر دو شعبه مجموعه شهرفرش امکان پذیر می باشد.

کارکنان بانک کشاورزی

کارکنان بانک کشاورزی

پرسنل محترم بانک کشاورزی می توانند انواع فرش و تابلوفرش دستبافت را بصورت اقساط خریداری نمایند کلیه این پرسنل محترم از مزیت حمل رایگان تا نشانی خریدار در سرتاسر ایران بهره مند می گردند این خرید در هر دو شعبه مجموعه شهرفرش امکان پذیر می باشد.

آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

پرسنل محترم آموزش و پرورش شهرستان های کل استان تهران می توانند انواع فرش و تابلوفرش ىستبافت را بصورت اقساطی خرید نمایند. کلیه این پرسنل محترم از مزیت حمل رایگان تا نشانی خریدار در استان تهران و البرز بهره مند می گردند این خرید در هر دو شعبه مجموعه شهرفرش امکان پذیر می باشد.

فروش اقساط با چک

فروش اقساط با چک ویژه کلیه خریداران

این طرح فروش مختص فرش‌های ماشینی و تابلو فرش است. شما می‌توانید بصورت 10 ماهه تا سقف 40.000.000 ریال چهل میلیون ریال با داشتن شرایط ذیل بصورت اقساطی از شهر فرش خرید نمایید: همراه داشتن مدارک مورد نیاز از جمله کارت شناسایی و دسته چک و حضور خود شخص الزامیست. از 40.000.000 چهل میلیون ریال الی 50.000.000 پنجاه میلیون ریال گردش حساب 6ماهه که طی این دوره حداقل 100.000.000 صدمیلیون تا 150.000.000 صدوپنجاه میلیون ریال چک پاس شده باشد را همراه خود داشته باشید.

همچنین برای 50.000.000 پنجاه میلیون ریال تا 60.000.000 شصت میلیون ریال که برای کارمندان رسمی دولت و دسته چک حقوقی میسر است مدارک زیر نیاز است: حکم کارگزینی، آخرین فیش حقوقی و کارت پرسنلی

پرسنل صداو سیما

پرسنل صدا و سیما

پرسنل محترم صدا و سیما می توانند انواع فرش و تابلوفرش دستبافت را بصورت اقساطی تهیه نمایند. کلیه این پرسنل محترم از مزیت حمل رایگان تا نشانی خریدار در استان تهران و البرز بهره مند می گردند این خرید در هر دو شعبه مجموعه شهرفرش امکان پذیر می باشد.

با هر توان مالی و سلیقه‌ای از شهر فرش خرید کنید
“حمید لولایی هنرپیشه و هنرمند سینما و تلویزیون پس از حضور در شهر فرش خصوصیات فروشگاه شهر فرش را اینچنین برشمرد: مساحت زیاد، پارکینگ رایگان و بزرگ، تنوع زیاد فرش.
وی همچنین معتقد است در شهر فرش با هر سلیقه و بودجه‌ای می‌توان خرید کرد.

حمید لولایی

هنرمند سینما و تلویزیون
“برخورد مناسب پرسنل فروشگاه شهر فرش مهم‌ترین ویژگی مثبت از نظر کمند امیرسلیمانی است. او معتقد است مساخت و تنوع زیاد شهر فرش آن را متمایز کرده است.

کمند امیرسلیمانی

هنرمند سینما و تلویزیون

نصرالله رادش

هنزپیشه سینما و تلویزیون
“نصرالله رادش مهم‌ترین خصوصیات فروشگاه‌های شهر فرش را وجود پارکینگ رایگان و عدم وجود طرح ترافیک می‌داند.

آخرین مطالب وبلاگ شهر فرش

درباره فرش، تابلو فرش و البته رویدادهای شهر فرش
بالا

برای ورود به باشگاه مشتریان لطفاً شناسه و گذرواژه خود را وارد کنید

ثبت نام در باشگاه مشتریان شهر فرش

گذرواژه خود را فراموش کردید؟