شهر‌وند شهرفرش شوید

یک شهر ایده آل از نظر شما چه شهری است؟ شهری که علاوه بر وسعت و زیبایی، خدمات خوبی هم به شهروندان خود ارائه دهد و حقوق آن‌ها را به عنوان مهم‌ترین اولویت خود در نظر بگیرد. شهر‌فرش به عنوان یک شهر ‌ایده‌ال، حمایت از حقوق شهر‌وندان خود را به عنوان یکی از مهم‌ترین اصول در نظر گرفته است. در همین راستا، در شهر‌فرش باشگاهی برای حمایت از حقوق شهروندان این شهر تاسیس شده است. باشگاهی که محور آن را مشتریان تشکیل می‌دهند و هدف آن ارائه‌ی گسترده‌ترین خدمات رفاهی و فرهنگی به عموم مشتریان است. عضویت در باشگاه‌ مشتریان شهرفرش می‌تواند علاوه بر بهره‌مندی از امکانات و طرح‌های تخفیفی، حضور در جشن‌ها و مراسم‌های مناسبتی شهر‌فرش، مجموعه‌ای وسیع از تخفیف‌های سایر کسب و کار‌ها را برای شما به ارمغان بیاورد.

 • باشگاهی که بار دیگر به ما یادآور می‌شود شهر‌فرش تنها یک فروشگاه فرش نیست، شهری است ایده‌آل برای شهروندانش. با عضویت در باشگاه مشتریان دیگر شما یک مشتری نیستید، شما عضوی از خانواده‌ی شهر‌فرش خواهید بود.
 • عضویت در باشگاه مشتریان بسیار ساده است، پس از خرید فرش از شهرفرش می‌توانید به کانترهای باشگاه مشتریان مراجعه کنید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن عضوی از خانواده‌ی بزرگ باشگاه مشتریان شهر‌فرش شوید. این باشگاه از سطوح مختلفی برخوردار است که با توجه به امتیاز شما، رده‌بندی شده است. هرچه امتیاز شما بالاتر برود، از خدمات بیشتری بهره‌مند خواهید شد. فرش‌یار به عنوان اولین سطح از باشگاه مشتریان وجود دارد و فرش‌نشین، فرش‌بان، فرش‌دار و فرش‌آفرین، اسامی سطوح بالاتر این باشگاه است.

اگر همچنان ابهام و سوالی درباره‌ی این باشگاه و چگونگی عضویت در آن را دارید، پاسخ‌های زیر، جواب سوال‌های شما خواهد بود:

چرا باید عضو باشگاه مشتریان شهر فرش شوم؟

با عضویت در باشگاه مشتریان شهر فرش خدمات، جوایز و تخفیفات ویژه دریافت می کنید. علاوه بر این به رویدادها و جشن های شهر فرش دعوت می شوید و از برنامه ختلف استفاده خواهید کرد.
چگونه می توانم عضو باشگاه مشتریان شوم؟

با جمع آوری امتیازات و کسب حداقل امتیاز (200 امتیاز)، عضو باشگاه مشتریان شهر فرش شوید. پس از کسب حداقل امتیاز، به کانترهای باشگاه مشتریان شهر فرش مراجعه کرده و برای تکمیل اطلاعات و عضویت اقدام نمایید.
کسب و جمع آوری امتیازات چگونه امکان پذیر است؟

شما با خرید از شهر فرش امتیازات زیادی کسب می کنید. با این وجود خرید از شهر فرش تنها راه کسب امتیاز در باشگاه مشتریان نیست. شما می توانید در نظرسنجی ها شرکت کنید، دوستان و آشنایان خود را معرفی کنید، در کمپین ها و رویدادهای شهر فرش شرکت کرده و با دنبال کردن اخبار شهر فرش امتیازات زیادی دریافت نمایید. راه های کسب امتیاز از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد. شما همچنین می توانید در وب سایت و شبکه های اجتماعی شهر فرش از جدیدترین رویدادهای باشگاه مشتریان با خبر شوید.
با جمع آوری امتیازات چه خدماتی به من تعلق می گیرد؟

پس از جمع آوری امتیازات شما جزو مشتریان خاص شهر فرش می شوید. مشتریان وفادار در سطوح مختلف باشگاه مشتریان براساس میزان امتیازات خود طبقه بندی شده و به هر یک از سطوح هدایا و خدمات ویژه ای اهدا خواهد شد. طبیعتا هرچه میزان امتیاز دریافتی شما بیشتر باشد، سطح شما در باشگاه مشتریان بالاتر و خدمات خاص تری دریافت خواهید نمود. با توجه به تنوع خدمات، جزئیات هر یک از خدمات در طول سال از طریق پیامک، تلفن، وب سایت، شبکه های اجتماعی و ... اطلاع رسانی خواهد شد.
چگونه می توانم از میزان امتیازات، سطح باشگاه مشتریان و خدمات خود مطلع شوم؟

به منظور اطلاع از جزئیات امتیازات، سطح خود در باشگاه و خدماتی که به شما تعلق می گیرد، میتوانید عدد 1 را به شماره 100048062 پیامک نمایید. همچنین می توانید با امور مشتریان به شماره 48062-021 تماس گرفته و یا به کانترهای باشگاه مشتریان در سطح فروشگاه مراجعه نمایید. همچنین وب سایت شهر فرش به آدرس سایت شهرفرش پاسخگوی تمامی نیازهای شما خواهد بود.

آیین نامه باشگاه مشتریان شهر فرش

 • شرایط رسیدن به هریک از سطوح باشگاه مشتریان و نحوه امتیازگیری هر شش ماه یک بار بازنگری و از طریق کانال های رسمی شهر فرش به مشتریان گرامی اطلاع رسانی خواهد شد.
 • خدمات باشگاه مشتریان در راستای خلق تجربه ای متمایز طراحی و راه اندازی شده است. شهر فرش مجاز می باشد بر اساس شرایط و امکانات خود تغییرات لازم را در تعریف و شرایط استفاده از خدمات باشگاه ایجاد نماید.
 • باشگاه مشتریان شهر فرش صرفا در چارچوب سیاست ها و امکانات اعلام شده و در مدت زمان مقرر موظف به ارائه خدمات به اعضاء می باشد.
 • اطلاع رسانی خدمات باشگاه مشتریان تنها از طریق منابع رسمی شهر فرش (پیامک، کانال تلگرام، وب سایت، اینستاگرام و صفحات رسمی شهر فرش) صورت می پذیرد.
 • اطلاع رسانی های خدمات باشگاه مشتریان از طریق شماره پیامکی 100048062 انجام شده و مشتریان گرامی هنگام ثبت¬نام در باشگاه رضایت خود را از ارسال پیامک های مرتبط با خدمات باشگاه مشتریان از طریق این شماره اعلام می دارند
 • کارت عضویت شهر فرش، کارتی غیر بانکی بوده و جهت شناسایی و احراز هویت اعضای باشگاه مشتریان استفاده می گردد.
 • مسئولیت استفاده از کارت با صاحب کارت (نام فردی که روی کارت نوشته شده است) بوده و قابل انتقال یا واگذاری به غیر نمی باشد.
 • در صورت مشاهده اختلاف حساب در امتیازات باشگاه یا اشتباه در عملیات اجرایی موضوع را جهت پیگیری به کانتر باشگاه مشتریان یا به شماره تماس 48062-021 (داخلی 4) اعلام نمایید
 • خدمات و هدیه های ارائه شده در باشگاه مشتریان قابل تبدیل به وجه نقد نمی باشد.
 • هرگونه سوء استفاده از کارت عضویت در باشگاه مشتریان شهر فرش تخلف محسوب شده و فرد متخلف موظف به جبران خسارت های وارده احتمالی خواهد بود.
 • شایان ذکر است صحت اطلاعات ارائه شده بر عهده مشتری می باشد.

در پایان شایان ذکر است کلیه ضوابط فوق که در قالب آیین نامه باشگاه تقدیم گردید در راستای حفظ شرایط لازم جهت ارائه خدمات بهتر به اعضا باشگاه بوده که امید است گامی کوچک در راستای تکریم مشتریان همیشگی و همراه با ما باشد.

ورودعبارت داخل تصویر را وارد کنید